LogowanieŚwiąteczne warsztaty iris folding w bibliotece szkolnej Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
środa, 21 grudnia 2016 15:46

Już  5 grudnia rozpoczęły się w bibliotece przedświąteczne warsztaty. Chętnych, którzy codziennie po lekcjach przychodzili tworzyć swoje dzieła i  przy świątecznych melodiach  „łapać” świąteczne klimaty;-) nie brakowało. Technika iris folding jest bardzo wciągająca. Dowodem na to są osoby, które na chwilę tylko wpadły do biblioteki, spróbowały stworzyć swoje pierwsze prace i już przychodziły codziennie, co więcej - przyprowadzały swoich znajomych. Okazuje się, że nawet Ci, którzy twierdzili, że nie mają zdolności plastycznych byli mile zaskoczeni efektami swoich prac. Obejrzyjcie i Wy.

Więcej…
 
„Tak pomagam” Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
niedziela, 18 grudnia 2016 16:59

W dniach 9-10 grudnia 2016r. w punktach sieci Biedronka w całym kraju przeprowadzona została akcja „Tak pomagam” zorganizowana przez Caritas Polska, której celem była zbiórka żywności przeznaczonej dla potrzebujących rodzin. W sobotę 10 grudnia 27 wolontariuszy Szkolnego Koła „Caritas” z naszej szkoły włączyło się do tej akcji.

Więcej…
 
Dekorujemy sale lekcyjne Drukuj Email
wtorek, 13 grudnia 2016 17:38

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na „Najładniejszą dekorację świąteczną sali lekcyjnej”. 20 grudnia zbierze się komisja konkursowa, której przewodniczył będzie pan dyrektor Maciej Buczek. Oceni ona  świąteczne przystrojenie sal lekcyjnych. Coroczny konkurs na najpiękniej udekorowaną salę cieszy się w naszej szkole dużą popularnością, biorą w nim udział wszystkie klasy. Zwycięskie nagradzane są ufundowanymi przez Radę Rodziców słodyczami i dyplomami.

Więcej…
 
Finaliści Konkursu Wiedzy o Ziemi Biłgorajskiej 2016 Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
wtorek, 13 grudnia 2016 16:57

Gratulujemy sukcesu reprezentacji szkoły biorącej udział w XXVII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ziemi Biłgorajskiej. Konkurs odbył się 9 grudnia 2016r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dereźni Solskiej. Reprezentacja naszego gimnazjum: Maciej Kusy, Adrian Idziak, Karolina Styk zajęła V miejsce w klasyfikacji drużynowej. Maciej Kusy zajął VI miejsce w klasyfikacji indywidualnej.

Więcej…
 
Finał Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej w ramach szkolnej akcji charytatywnej „Pomagamy" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
czwartek, 08 grudnia 2016 16:34

W pięknej zimowej aurze rozciągającej się za oknami, odbył się finał szkolnego Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej. Po dwumiesięcznych rozgrywkach eliminacyjnych poznaliśmy zwycięzców w kategorii klas: I, II i III. Wszystkie mecze cechowało ogromne zaangażowanie członków zespołów, któremu towarzyszyło wielkie poświęcenie przy każdym zagraniu.

Więcej…
 
Koło fotograficzne na warsztatach w Janowie Lubelskim Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
wtorek, 06 grudnia 2016 17:42

Członkowie Koła fotograficznego wybrali się na warsztaty do zaprzyjaźnionego muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim. Zaprzyjaźnionego, ponieważ poznaliśmy się z jego właścicielem Panem Antonim Florczakiem na podobnej wycieczce 3 lata temu i do dziś utrzymujemy kontakt. Wówczas gościliśmy w muzeum krótko, bo nieco ponad godzinę. Czuliśmy wówczas niedosyt, bo opowieści pasjonata fotografii można było słuchać naprawdę długo.

Więcej…
 
Wyzwanie czytelnicze 2016/2017 Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
wtorek, 06 grudnia 2016 17:28

To już ostatnie dni, kiedy możecie podjąć wyzwanie czytelnicze „Przeczytam tyle książek ile mam lat, a może i więcej...” Wyzwanie zostało ogłoszone we wrześniu. Na plakacie przygotowano ok. 40 miejsc do wpisów podejmujących wyzwanie. Mieliśmy nadzieję, że choć połowa listy się zapełni śmiałkami. Rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania, bo listy zapełniły się bardzo szybko i musieliśmy doklejać kolejne miejsca;-)

Więcej…
 
Nasze uczennice napisały książkę Drukuj Email
wtorek, 06 grudnia 2016 17:19

Uczennice naszej szkoły: Ania Ohirko, Aga Ohirko i Ola Madej biorą udział w ogólnopolskim konkursie Misja książka. Dziewczyny napisały książkę, Ania stworzyła także ilustracje. Z całości z pomocą systemu Ridero powstała książka. Na razie w wersji elektronicznej. Aktualnie do 15 stycznia 2017r. na stronie Ridrero odbywa się głosowanie.

Więcej…
 
Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 05 grudnia 2016 20:44

W naszym gimnazjum w listopadzie i grudniu 2016r odbyły się eliminacje międzyklasowe Mikołajkowego Turnieju Piłki Siatkowej klas I – III. W rozgrywkach eliminacyjnych wzięły udział reprezentacje wszystkich 15 klas naszej szkoły (ponad 100 uczniów).

Więcej…
 
Dobra passa naszych pływaczek! Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 05 grudnia 2016 20:29

Podczas etapu rejonowego Gimnazjady w pływaniu przeprowadzonego 1 grudnia 2016 w Kraśniku zawodniczki naszego gimnazjum zdobyły bardzo wysokie lokaty.  Wiktoria Gil zajęła indywidualnie II miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym. II miejsce wywalczyła także sztafeta dziewcząt na dystansie 10x25m stylem dowolnym. To ogromny sukces zwłaszcza, że reprezentacja szkoły składa się z uczniów klas I. Serdecznie gratulujemy uczennicom i życzymy kolejnych udanych startów już na etapie wojewódzkim!

Więcej…
 
Projekt Młodzież dzieciom 2016 Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 05 grudnia 2016 16:58

Dzień Misia zakończył działania naszych uczniów w projekcie Młodzież dzieciom 2016.

Projekt rozpoczęły wcześniej starannie przygotowane spotkania naszej młodzieży z dziećmi biłgorajskich przedszkoli i Szkoły Podstawowej nr1 pod tytułem „Skarby jesieni w wierszach Brzechwy i Tuwima”. Młodzież czytając wiersze i prezentując scenki zachęcała swoich młodszych kolegów i koleżanki do zdrowego odżywiania, mówiła też o konsekwencjach złej diety.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 6 z 22

Do wakacji pozostało Uśmiech

English German Russian

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Sobota
16 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Do końca roku zostało 16 dni.
Zodiak: Strzelec

 

Tytuł Szkoły Uczącej sę

 

 

Wymiana uczniowska

 

 

Bezpieczna szkoła

 

Ocenianie kształtujące

RUN

Przyjazna biblioteka

Wybrane z galerii

13.jpg

 

 

 


 

Bibliotekę szkolną wspiera:


 

Wymianę uczniowską wspiera:

 


 

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 


Nowości

Popularne

Nowości w galerii

Archiwum


Administracja M.M. Copyright 2011-2016 Gimnazjum Nr 1. All rights reserved.