LogowanieZaczytajmy się w Lublinie – Paweł laureatem I miejsca konkursu wojewódzkiego Drukuj Email
poniedziałek, 01 maja 2017 12:18

24 kwietnia 2017r w Gimnazjum nr 3 im. prof. Mieczysława A. Krąpca OP w Lublinie odbyło się podsumowanie projektu z okazji ŚWIATOWEGO DNIA KSIĄZKI I PRAW AUTORSKICH 2017, który w bieżącym roku odbywał się pod hasłem „Kocham książkę dlatego, że wprowadza mnie w mój własny świat, że odkrywa we mnie bogactwa, których nie przeczuwałem – J. Iwaszkiewicz”.

W ramach projektu odbył się cykl warsztatów: literacki, regionalny, fotograficznyi artystyczny. Nasi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w trzech z nich. Podsumowaniem projektu był konkurs w trzech kategoriach: literackiej, medialnej i artystycznej.

Uczniowie naszej szkoły przygotowywali prace w dwóch pierwszych kategoriach.

Prace Ani Ohirko i Izy Pintal, mimo, że nie nagrodzone zostały pozytywnie zauważone przez komisję konkursową. Świadczyły o tym rozmowy kuluarowe podsumowania, a także komentarz prowadzących zachęcający do wykorzystania prac w kolejnym konkursie. Prace w kategorii medialnej Karoliny i Łukasza Styk oraz Pawła Mazurka podziwiali wszyscy na wystawie. Paweł przygotował cykl prac fotografii kreacyjnej na temat „Czechowicz zaczytany”. W zaszczytną rolę Józefa Czechowicza zgodził się wcielić starszy kolega Bartek Koman. Paweł zdobył tytuł laureata I miejsca w kategorii medialnej tego konkursu o zasięgu wojewódzkim. Wszyscy gratulowali mu sukcesu. Nasz uczeń otrzymał także ciekawą propozycję przygotowania wystawy w Lublinie.


 

 

 

Do wakacji pozostało Uśmiech

English German Russian

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Sobota
16 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Do końca roku zostało 16 dni.
Zodiak: Strzelec

 

Tytuł Szkoły Uczącej sę

 

 

Wymiana uczniowska

 

 

Bezpieczna szkoła

 

Ocenianie kształtujące

RUN

Przyjazna biblioteka

Wybrane z galerii

8.jpg

 

 

 


 

Bibliotekę szkolną wspiera:


 

Wymianę uczniowską wspiera:

 


 

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 


Nowości

Popularne

Nowości w galerii

Archiwum


Administracja M.M. Copyright 2011-2016 Gimnazjum Nr 1. All rights reserved.