LogowanieAbsolwenci naszego gimnazjum Drukuj Email

Absolwenci Gimnazjum Nr1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju kontynuują naukę w szkołach różnego typu. Poniższe zestawienia przedstawiają losy absolwentów w kontekście skutecznego wyboru szkoły ponadgimnazjalnej, obrazując procentowy udział w ogólnej liczbie uczniów, uczniów kontynuujących swoją karierę edukacyjną w szkołach dających możliwość zdawania egzaminu maturalnego i nauki na uczelniach wyższych oraz uczniów wybierających szkoły zawodowe.

Skuteczny /tzn. kończący się przyjęciem do szkoły/ wybór szkoły, właściwej ze względu na osiągnięcia edukacyjne i predyspozycje ucznia jest żmudnym i niełatwym przedsięwzięciem. Wymaga od uczniów realnej oceny własnych możliwości, deklaracji zainteresowań, analizy rynku oświatowego i co najważniejsze podjęcia wysiłku w opanowaniu materiału edukacyjnego na poziomie ocen, które w przeliczeniu na punkty pozwolą spełnić kryteria rekrutacyjne. Te cele udaje się nam osiągać dzięki doświadczeniu oraz wypróbowanym metodom i sposobom pracy. Duże znaczenie dla naszych działań ma realizacja zadań z zakresu zawodoznawstwa przy współpracy ze szkołami pondgimnazjalnymi.

Serdecznie gratulujemy naszym absolwentom sukcesu, jakim jest wybrana szkoła ponadgimnazjalna i trzymamy kciuki za Was, wspominając jednocześnie ze wzruszeniem wspólnie spędzone chwile w Gimnazjum Nr1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju.

Zapraszamy naszych absolwentów do odwiedzania szkoły w czerwcu, podczas uroczystego Dnia Patrona i Uroczystego Podsumowania Roku Szkolnego.


Szczegółowa analiza losów absolwentów w latach 2002-2017


 

Do wakacji pozostało Uśmiech

English German Russian

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Sobota
16 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Do końca roku zostało 16 dni.
Zodiak: Strzelec

 

Tytuł Szkoły Uczącej sę

 

 

Wymiana uczniowska

 

 

Bezpieczna szkoła

 

Ocenianie kształtujące

RUN

Przyjazna biblioteka

Wybrane z galerii

5.jpg

 

 

 


 

Bibliotekę szkolną wspiera:


 

Wymianę uczniowską wspiera:

 


 

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 


Nowości

Popularne

Nowości w galerii

Archiwum


Administracja M.M. Copyright 2011-2016 Gimnazjum Nr 1. All rights reserved.