LogowanieBal Gimnazjalny 2014 Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
czwartek, 16 stycznia 2014 14:24

W środę 15 stycznia 2014r. drugi raz w historii naszego gimnazjum odbył się bal klas III. Na początku Pan Dyrektor powiedział:

„Jest mi niezmiernie miło, że spotykamy się tutaj w tak wspaniałej atmosferze. Oto za chwilę rozpocznie się drugi w historii naszego gimnazjum Bal klas III. Serdecznie dziękuję za zaangażowanie Rodzicom i Samorządowi Uczniowskiemu, dzięki którym to przedsięwzięcie zostało zrealizowane.

 

Chyba dla wszystkich uczniów jest to pierwszy prawdziwy bal w życiu. Warto zrobić wszystko, aby były to niezapomniane chwile. Przed nami Mała Matura czyli egzamin gimnazjalny – lecz myślę, że w ten jeden wieczór możemy o nim zapomnieć. Przecież mamy na przygotowania jeszcze dokładnie 98 dni!

 

Czas płynie niezwykle szybko. Oto już za kilka miesięcy opuścicie mury gimnazjum, a przecież wszyscy pamiętamy moment, kiedy niepewni, trochę zagubieni przynosiliście swoje podania i świadectwa do sekretariatu szkoły. Zmieniliście się, wydorośleli a w waszych oczach my nauczyciele widzimy ten błysk, który pozwala „Ruszyć z posad bryłę świata”.

 

Cieszymy się, waszymi sukcesami, (bo oto widać naszą pracę), widzimy wasz wysiłek i mamy nadzieję, że nawet długodystansowi zawodnicy dotrą do mety.

 

Ale szkoła to nie jest budynek, książki czy wyposażenie szkolne – szkoła to ludzie i wartości, którymi się kierują. Prawda, dobro, piękno te słowa zapisaliśmy na naszym sztandarze. Nie zapominajcie nigdy o tych wartościach i o szkole, w której wspólnie staramy się według nich żyć.

 

Życzę wszystkim udanej zabawy."

Galerię zdjęć z balu można zobaczyć pod artykułem [tutaj]

 

Do wakacji pozostało Uśmiech

English German Russian

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Sobota
16 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Do końca roku zostało 16 dni.
Zodiak: Strzelec

 

Tytuł Szkoły Uczącej sę

 

 

Wymiana uczniowska

 

 

Bezpieczna szkoła

 

Ocenianie kształtujące

RUN

Przyjazna biblioteka

Wybrane z galerii

18.jpg

 

 

 


 

Bibliotekę szkolną wspiera:


 

Wymianę uczniowską wspiera:

 


 

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 


Nowości

Popularne

Nowości w galerii

Archiwum


Administracja M.M. Copyright 2011-2016 Gimnazjum Nr 1. All rights reserved.