Logowanie"Kreatywni w Trójwymiarze" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
wtorek, 29 listopada 2016 21:59

Uczniowie Adam Bździuch 3b, Paweł Pieczykolan 3b i Adrian Idziak 3a byli uczestnikami projektu "Kreatywni w Trójwymiarze" realizowanego w Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju dofinansowanego z Programu "Działaj Lokalnie IX". Uczniowie przygotowali prace graficzne, projekty logo Biłgoraja oraz makiety przestrzenne zaprezentowane na wystawie otwartej podczas podsumowania programu.

Więcej…
 
Sukcesy naszych pływaków Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 15
SłabyŚwietny 
czwartek, 24 listopada 2016 17:31

22 listopada 2016r podczas Powiatowej Gimnazjady  w Pływaniu, uczniowie naszego gimnazjum odnieśli ogromny sukces zdobywając wysokie miejsca w konkurencjach indywidualnych i zespołowych:

Więcej…
 
Muzyczne opowieści o morzu, ludziach i żaglowcach Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 
środa, 23 listopada 2016 21:44

Zespół „Szanty Duo” powstał w 2010r. z inicjatywy dwóch muzyków: p. Marka Kubisiaka i p. Bogdana Grada, których mieliśmy okazję poznać na dzisiejszym koncercie współpracującymi z Łódzkim Biurem Koncertowym „WIRTUOZ”. 

Program koncertu „Szanty – muzyczne opowieści o morzu, ludziach i żaglowcach”. Dla wielu młodych ludzi folklor morski to pojęcie mało znane, a szanty kojarzą się często z każdą piosenką o pływaniu. A ten rodzaj muzyki to określony nurt muzyki tradycyjnej, mający swoją historię i swoje specyficzne brzmienie. 

Więcej…
 
Oliwia laureatem w Konkursie Diecezjalnym Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 
środa, 23 listopada 2016 20:31

Uczennica naszego Gimnazjum Oliwia Stelmach z kl. 3 C, została laureatem w Diecezjalnym Konkursie o bł. Karolinie Kózkównej, który został zorganizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Po etapie szkolnym i rejonowym, do finału zakwalifikowało się 51 uczniów szkół gimnazjalnych. Oliwia zajęła IV miejsce w etapie diecezjalnym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
Prestiżowy tytuł SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ dla naszego gimnazjum! Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 17
SłabyŚwietny 
wtorek, 22 listopada 2016 16:49

15 listopada 2016r. nasze gimnazjum przystąpiło do podsumowania realizowanego od kilku lat programu Całościowy Rozwój Szkoły opartego na praktycznym wdrażaniu strategii oceniania wspierającego ucznia w procesie uczenia się tzw. Oceniania kształtującego. Przy współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie zorganizowany został panel koleżeński dla nauczycieli, uczniów i rodziców a także gości.

Więcej…
 
Zaproszenie Drukuj Email
poniedziałek, 07 listopada 2016 19:30

Z ogromną przyjemnością zapraszam do udziału w konferencji podsumowującej pracę Społeczności Gimnazjum Nr1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju, w toku ubiegania się o nadanie TYTUŁU SZKOŁY UCZĄCEJ SIĘ, która odbędzie się 15 listopada 2016r o godz. 14.00 w sali gimnastycznej naszego gimnazjum.

Więcej…
 
„Przyjaźń niejedno ma imię” - osiągnięcia fotograficzne – ciąg dalszy;-) Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 07 listopada 2016 19:17

W piątek 4 listopada 2016r. wybrani członkowie Koła fotograficznego działającego przy bibliotece szkolnej uczestniczyli w podsumowaniu konkursu fotograficznego „Przyjaźń niejedno ma imię” ogłoszonego przez Zespół Szkolno-Rewalidacyjny w Biłgoraju.

Więcej…
 
Powiatowy etap konkursu Booktalking, czyli gawęda o książce Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 9
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 07 listopada 2016 19:09

4 listopada 2016r w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju odbył się kolejny, powiatowy już etap konkursu czytelniczego „Booktalking, czyli gawęda o książce”. Naszą szkołę reprezentowały: Anna Ohirko oraz Magdalena Sokołowska. Dziewczyny wypadły naprawdę świetnie.

Więcej…
 
Dzień Papieski Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
czwartek, 03 listopada 2016 22:18

„Miłosierni jak Ojciec” – pod takim hasłem w czwartek 27 października obchodziliśmy w naszej szkole dzień papieski. W tym roku uczniowie pokazali nam wnętrze św. Jana Pawła II, pokazali dlaczego papież Polak zasłużył na miano wielkiego.

Więcej…
 
Kolejna nagroda w konkursie fotograficznym Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 31 października 2016 12:06

28 października 2016r nastąpiło rozstrzygnięcie i podsumowanie powiatowego konkursu fotograficznego z cyklu „Oblicza mojej miejscowości w obiektywie”. W tym roku fotografowany był „Świat biłgorajskich kapliczek i krzyży przydrożnych”. Nasza uczennica Wiktoria Czerw z klasy Ie zdobyła III miejsce.

Więcej…
 
XIV JESIENNE SPOTKANIE PRZYJACIÓŁ BIBLIOTEK POWIATU BIŁGORAJSKIEGO Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 31 października 2016 09:47

Tradycją stało się już, że członkowie Koła bibliotecznego uczestniczą jesienią w Spotkaniu Przyjaciół Bibliotek Powiatu Biłgorajskiego w Aleksandrowie. Uczestniczymy też zawsze w plebiscytach (o różnorodnej tematyce związanej z naszym regionem) ogłaszanych przez aleksandrowską bibliotekę.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 7 z 22

Do wakacji pozostało Uśmiech

English German Russian

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Sobota
16 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Do końca roku zostało 16 dni.
Zodiak: Strzelec

 

Tytuł Szkoły Uczącej sę

 

 

Wymiana uczniowska

 

 

Bezpieczna szkoła

 

Ocenianie kształtujące

RUN

Przyjazna biblioteka

Wybrane z galerii

12.jpg

 

 

 


 

Bibliotekę szkolną wspiera:


 

Wymianę uczniowską wspiera:

 


 

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 


Nowości

Popularne

Nowości w galerii

Archiwum


Administracja M.M. Copyright 2011-2016 Gimnazjum Nr 1. All rights reserved.