LogowaniePOCZTA WALENTYNKOWA ROZDANA Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 19:01

W tym roku poczta walentynkowa budziła wiele emocji. Duża część uczniów chętnie włączyła się do wspólnego świętowania dnia zakochanych i nie tylko;-) Przygotowywane już od 2 tygodni przez Koło biblioteczne kartki rozeszły się jak „ciepłe bułeczki”

Więcej…
 
WIECZÓR Z FILMEM I KSIĄŻKĄ Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 18:42

10 lutego 2017r w godz. 17.00-21.00 20-osobowa grupa miłośników książek i filmu spotkała się na wyjątkowym Wieczorze z książką i filmem „Złodziejka książek”. 4 – godzinne spotkanie okazało się zbyt krótkie, aby zmieścić bogaty program (czytanie fragmentów książki, obejrzenie filmu i dyskusję na temat wartości w nich zaprezentowanych).

Więcej…
 
Dzień Profilaktyki Drukuj Email
niedziela, 12 lutego 2017 20:40

W dniu 7 lutego w naszym Gimnazjum odbył się Szkolny Dzień Profilaktyki. Dla całej społeczności szkolnej zorganizowano przedstawienia profilaktyczne z udziałem aktorów z Krakowa – Grupa Artystyczna ,,BEST”. Przedstawienia dotyczyły zjawisk: przemocy, w tym cyberprzemocy, i uzależnienia od alkoholu.

Więcej…
 
Ach, co to był za Bal! Drukuj Email
poniedziałek, 06 lutego 2017 15:00

4 lutego 2017r. w naszej szkole po raz piąty odbył się Bal Gimnazjalny Klas III. Przedsięwzięcie zrealizowane zostało przez Radę Rodziców we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Przygotowania do imprezy trwały ponad miesiąc. Uczniowie opracowali i zamontowali dekorację, przygotowali salę, wraz nauczycielami wf stworzyli układ taneczny, zaprosili nauczycieli oraz gości.

Więcej…
 
Dyplom specjalny dla szkół zasłużonych dla dialogu polsko-niemieckiego Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
niedziela, 05 lutego 2017 14:12

3 lutego 2017r. podczas uroczystego otwarcia wystawy „Auschwitz, fabryka śmierci. Topografia i codzienność obozu koncentracyjnego oraz zagłady” w Lubelskiej Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej, Gimnazjum Nr1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju zostało wyróżnione i uhonorowane:

Dyplomem specjalnym dla szkół zasłużonych dla dialogu polsko-niemieckiego.

Więcej…
 
Konkurs recytatorski poezji i prozy absolwentów LO Unii Lubelskiej w Lublinie – etap szkolny Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
środa, 01 lutego 2017 20:25

12 stycznia 2017r. odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego poezji i prozy absolwentów LO Unii Lubelskiej w Lublinie. Uczestnicy mieli za zadanie wybrać i zaprezentować 2 utwory poetyckie lub prozatorskie pisarzy związanych z Lublinem: Alfreda Wierzbickiego, Anny Langfus, Julii Hartwig, Anny Kamieńskiej, Marcina Świetlickiego, Hanny Malewskiej.

Więcej…
 
Rozwijamy talenty literackie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
czwartek, 12 stycznia 2017 16:38

Nasza biblioteka szkolna przystąpiła do projektu Zaczytaj się w Lublinie. W ramach projektu przewidziane są 4 warsztaty (literacki, regionalny, fotograficzno-filmowy, artystyczny) organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną Filia nr 31 w Lublinie oraz Gimnazjum nr 3 w Lublinie. Zgłoszenie do udziału w projekcie jest równocześnie zgłoszeniem do udziału w konkursach: literackim, plastycznym lub medialnym.

Więcej…
 
BIAŁA SZKOŁA 2017 Drukuj Email
wtorek, 03 stycznia 2017 20:30

Rusza kolejna edycja zajęć - BIAŁA SZKOŁA 2017 Gimnazjum Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej w Biłgoraju.

W ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej przy wsparciu: Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji pt. "Bezpieczny Stok"

Więcej…
 
Karolina stypendystką programu „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2016-2017” Drukuj Email
piątek, 30 grudnia 2016 16:46

Uczennica klasy 2e Karolina Styk otrzymała stypendium w ramach programu stypendialnego „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2016-2017”, realizowanego przez Województwo Lubelskie w ramach 12 Osi Priorytetowej Edukacja współfinansowanego przez Unię Europejską - Europejski Fundusz Społeczny. Podstawą uzyskania stypendium były wyniki edukacyjne oraz sukcesy w konkursach, a także przygotowanie Indywidualnego planu rozwoju edukacyjnego ucznia. Dalszy swój rozwój Karolina wiąże z doskonaleniem umiejętności języka niemieckiego. Gratulujemy Karolinie i jej rodzicom ogromnego sukcesu i życzymy wytrwałości w realizacji marzeń.

Więcej…
 
Jasełka i spotkanie opłatkowe Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
czwartek, 22 grudnia 2016 17:00

Tradycją naszej szkoły jest dzielenie się opłatkiem całej społeczności szkolnej. Tak było również w tym roku. Najpierw obejrzeliśmy jasełka przygotowane przez uczniów i nauczycieli, dzięki czemu przypomnieliśmy sobie te niezwykłe wydarzenia związane z Bożym Narodzeniem. Później wspólnie podzieliliśmy się opłatkiem.

Więcej…
 
Konkurs recytatorski Drukuj Email
środa, 21 grudnia 2016 17:00

Zapraszamy do udziału w Szkolnym konkursie recytatorskim Poezji i Prozy Absolwentów III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Lubelskiej w Lublinie– eliminacje do etapu wojewódzkiego

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 5 z 22

Do wakacji pozostało Uśmiech

English German Russian

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Sobota
16 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Do końca roku zostało 16 dni.
Zodiak: Strzelec

 

Tytuł Szkoły Uczącej sę

 

 

Wymiana uczniowska

 

 

Bezpieczna szkoła

 

Ocenianie kształtujące

RUN

Przyjazna biblioteka

Wybrane z galerii

3.jpg

 

 

 


 

Bibliotekę szkolną wspiera:


 

Wymianę uczniowską wspiera:

 


 

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości 


Nowości

Popularne

Nowości w galerii

Archiwum


Administracja M.M. Copyright 2011-2016 Gimnazjum Nr 1. All rights reserved.