LogowanieJesteśmy mistrzami powiatu biłgorajskiego w pływaniu! Drukuj Email
środa, 26 kwietnia 2017 15:27

26 kwietnia 2017r. reprezentacja szkoły odniosła ogromny sukces zdobywając w klasyfikacji generalnej I miejsce V Mistrzostw Powiatu w Pływaniu o Puchar Starosty Biłgorajskiego. Serdecznie gratulujemy uczennicom i uczniom klas I-III, reprezentantom gimnazjum zwycięstwa w sportowe rywalizacji.

W ramach mistrzostw odbyły się klasyfikacje poszczególnych konkurencji.

Więcej…
 
Nasza szkoła wicemistrzem Biłgoraja w biegach przełajowych! Drukuj Email
czwartek, 13 kwietnia 2017 08:17

Reprezentacja naszego gimnazjum podczas OTWARTYCH MISTRZOSTW MIASTA BIŁGORAJA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH zorganizowanych  12 kwietnia 2017r przez OSiR Biłgoraj, SZS i LKS "Znicz", zajęła II miejsce w klasyfikacji drużynowej. Gratulujemy naszym uczniom sukcesu i życzymy dalszych udanych startów.

Więcej…
 
Pisanki, kurczaczki, zajączki – Wielkanocne klimaty artystyczne w bibliotece szkolnej Drukuj Email
czwartek, 13 kwietnia 2017 08:04

Od 23 marca do 11 kwietnia w bibliotece trwały wielkanocne warsztaty artystyczne. Chętnych na własnoręcznie wykonanie ozdoby świątecznej czy kartki nie brakowało. Prace trwały po lekcjach jak i w czasie przerw międzylekcyjnych.

Więcej…
 
Kolejny sukces Oliwii – tytuł finalistki konkursu diecezjalnego! Drukuj Email
wtorek, 11 kwietnia 2017 16:29

Serdecznie gratulujemy Oliwii Stelmach z klasy IIIc zdobycia tytułu finalistki XXIV Diecezjalnego Konkursu Wiedzy o Biblii i Kościele, zorganizowanego pod hasłem „W krzyżu zbawienie…”. Sukces poprzedziły wieloetapowe eliminacje w kategorii szkół gimnazjalnych. Opiekunem uczennicy był ks. Sebastian Koper.

 
Przez poezję do serca Drukuj Email
wtorek, 11 kwietnia 2017 16:15

7 kwietnia 2017 roku w Gimnazjum Nr 1 im. Św. Jadwigi Królowej odbył się Powiatowy Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Obcojęzycznej. To coroczne spotkanie wyłania wiele talentów krasomówczych. Napełnia uczestników radością, uczy odwagi oraz rozwija zainteresowania literackie.

Więcej…
 
Martwa natura oczami Beaty – wystawa autorska Drukuj Email
poniedziałek, 27 marca 2017 16:36

Z cyklu prezentacji talentów naszych uczniów w bibliotece szkolnej przygotowana została wystawa autorska Beaty Zielonki z kl. IIId. Beata uczestniczyła w konkursie ogłoszonym przez firmę MODEL Opakowania „Wymodeluj swoje marzenia” i otrzymała grant.

Więcej…
 
Projekt „Zaczytajmy się w Lublinie” – Książki zapisane obrazem Drukuj Email
środa, 22 marca 2017 17:29

16 marca 2017r odbyły się kolejne już – trzecie z cyklu warsztaty w ramach projektu „Zaczytajmy się w Lublinie”. Tym razem były to warsztaty kierowane do pasjonatów fotografii. Na 5-godzinne zajęcia wybrali się pod opieką rodziców: Karolina Styk i Paweł Mazurek. Przy tej okazji dziękujemy rodzicom za czynne zaangażowanie się w rozwijanie pasji swoich dzieci.

Więcej…
 
Chwała bohaterom Drukuj Email
środa, 01 marca 2017 21:54

Mieli pozostać zapomnieni na zawsze, prześladowani po rzekomym odzyskaniu wolności w 1945 roku, osadzani w więzieniach, brutalnie przesłuchiwani, torturowani, mordowani, grzebani w bezimiennych dołach śmierci - Żołnierze Wyklęci - Żołnierze Niezłomni. Wśród tysięcy ofiar komunistycznego terroru była Inka - Danuta Siedzikówna, sanitariuszka V Brygady Wileńskiej Armii Krajowej, 17 -letnia niezłomna dziewczyna, odważna, szlachetna, wierna do końca Ojczyźnie, Bogu, honorowi, przysiędze.

Więcej…
 
Sukces Oliwii Drukuj Email
czwartek, 23 lutego 2017 14:46

Oliwia Stelmach uczennica klasy IIIc uzyskała tytuł Finalistki Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.
Gratulujemy Oliwii wspaniałego wyniku w bardzo trudnej rywalizacji uczniów szkół gimnazjalnych z terenu województwa lubelskiego. Uzyskanie tytułu Finalisty pozwala na doliczenie dodatkowych punktów do klasyfikacji rekrutacyjnej.

Więcej…
 
Nagroda specjalna dla Ani Drukuj Email
czwartek, 23 lutego 2017 14:43

22 lutego 2017r. w MDK w Zamościu odbyło się podsumowanie VIII edycji konkursu plastyczno-fotograficznego „Kocie sprawy”. Konkurs cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W bieżącym roku komisja miała nie lada zadanie – wybrać kilka najlepszych prac spośród ponad tysiąca, które napłynęły na konkurs z całego województwa.

Więcej…
 
DUET NA KLARNET I CZTERY SAKSOFONY Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 19:14

Zespół muzyczny, goszczący dzisiaj w naszej szkole, tworzą dwaj muzycy, instrumentaliści: Janusz Witko i Krzysztof Orzechowski. Obaj są muzykami o wszechstronnym doświadczeniu zdobytym podczas pracy w wielkich orkiestrach operowych i radiowych, a także w zespołach estradowych. Obok działalności estradowej chętnie oddają się pracy dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą, czego wyrazem jest wspólna współpraca z Łódzkim Biurem Koncernowym "Wirtuoz".

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 22

Do wakacji pozostało Uśmiech

English German Russian

Z kalendarza


Dzisiaj jest: Sobota
16 Grudnia 2017
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Do końca roku zostało 16 dni.
Zodiak: Strzelec

 

Tytuł Szkoły Uczącej sę

 

 

Wymiana uczniowska

 

 

Bezpieczna szkoła

 

Ocenianie kształtujące

RUN

Przyjazna biblioteka

Wybrane z galerii

9.jpg

 

 

 


 

Bibliotekę szkolną wspiera:


 

Wymianę uczniowską wspiera:

 


 

Naszą witrynę przegląda teraz 43 gości 


Nowości

Popularne

Nowości w galerii

Archiwum


Administracja M.M. Copyright 2011-2016 Gimnazjum Nr 1. All rights reserved.